Verkkokauppamme osto-ominaisuudet aukeavat syksyllä! Mikäli haluat tilata tuotteita ota yhteyttä myyntiin.

Jengi

Toni Immanen

CEO | Founding Partner | M.sc. (Econ.)
+358 40 588 7060
toni.immanen@viinitie.fi

Pasi Ketolainen

Commercial Director | MW MBA
+358 40 586 2528
pasi.ketolainen@viinitie.fi

Heidi Mäkinen

Portfolio Manager | Partner | MW
+358 44 360 6570
heidi.makinen@viinitie.fi

Tommy Luhtala

Head of Horeca Sales | Partner
+358 40 487 5566
tommy.luhtala@viinitie.fi

Piipa Kämppi

Key Account Manager, Horeca Sales
+358 44 080 0013
piipa.kamppi@viinitie.fi

Arttu Sademaa

Key Account Manager, Horeca Sales | BSHRM
+358 40 913 3308
arttu.sademaa@viinitie.fi

Jyrijaakko Ritamies

Key Account Manager
+358 40 055 5097
jyrijaakko.ritamies@viinitie.fi

Miika Nurminen

Sales Development Manager
+358 44 340 8640
miika.nurminen@viinitie.fi

Anton Varho

Community Engagement Manager
+358 400 812 289
anton.varho@viinitie.fi

Heta Korpinen

Currently on maternity leave
Retail Sales & Marketing Manager | M.sc. (Econ.) +358 40 508 8321
heta.kangasmaa@viinitie.fi

Tanja Kari

Currently on maternity leave
Horeca Sales & Educational Programs | BSHRM
+358 40 551 2832
tanja.kari@viinitie.fi

Tommi Lönnqvist

MH System Oy
Logistics & Deliveries, Capital Area



Mika Haavisto

MH System Oy
Logistics & Deliveries, Capital Area



Ota yhteyttä

Sulje (esc)

Grand Crew

Me Viinitiellä uskomme, että Suomi on valmis parempaan viini- kulttuuriin. Ihmiset janoavat laatua, vastuullisuutta ja tarinoita yhä useammassa lasissa. Siksi haluamme olla entistäkin enemmän tämän kulttuurimuutoksen soihdunkantajia ja tuoda paremmat viinit kaikkien saataville.

Hei, tervetuloa viinien maailmaan!

Verkkokaupamme sisältö on vain täysi-ikäisille.

Ravintola-asiakkaat, muistattehan kirjautua verkkokauppaan!

Hae

Lisätty ostoskoriin